Produkte > PANASONIC > ERJ-U06F2491V
ERJ-U06F2491V
ERJ-U06F2491V Panasonic
AOA0000C334-1314047.pdf
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 0805 1% 2.49Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
auf Bestellung 5382 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U06F2491V Panasonic
Description: RES 2.49K OHM 1% 1/8W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 2.49 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U06F2491V ERJ-U06F2491V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 2.49K OHM 1% 1/8W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 2.49 kOhms
auf Bestellung 4990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 67
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 2.49 kOhms