ERJ-U06J243V
ERJ-U06J243V Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 24K OHM 5% 1/8W 0805 SMD
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 24 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U06J243V Panasonic Electronic Components
Description: RES 24K OHM 5% 1/8W 0805 SMD, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 24 kOhms.
Weitere Produktangebote ERJ-U06J243V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U06J243V ERJ-U06J243V Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 0805 5% 24Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200