Produkte > PANASONIC > ERJ-U08J332V
ERJ-U08J332V
ERJ-U08J332V Panasonic
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 1206 5% 3.3Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200
auf Bestellung 5177 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U08J332V Panasonic
Description: RES 3.3K OHM 5% 1/4W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 3.3 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U08J332V ERJ-U08J332V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 3.3K OHM 5% 1/4W 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 3.3 kOhms
auf Bestellung 4750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 3.3 kOhms