ERJ-U0XJ273Y
ERJ-U0XJ273Y Panasonic Electronic Components
AOA0000C334.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 27K OHM 5% 1/32W 01005
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 01005
Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm)
Resistance: 27 kOhms
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U0XJ273Y Panasonic Electronic Components
Description: RES 27K OHM 5% 1/32W 01005, Power (Watts): 0.03W, 1/32W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 01005, Height - Seated (Max): 0.006" (0.15mm), Resistance: 27 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U0XJ273Y ERJ-U0XJ273Y Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 27K OHM 5% 1/32W 01005
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±5%
Features: Anti-Sulfur
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 01005
Resistance: 27 kOhms
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
ERJ-U0XJ273Y ERJ-U0XJ273Y Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 01005 27KOhm 5% Anti-Sulf