Produkte > PANASONIC > ERJ-U1TD1300U
ERJ-U1TD1300U
ERJ-U1TD1300U Panasonic
aoa0000c334.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 2512 130 Ohm 0.5% 1W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U1TD1300U Panasonic
Description: RES 130 OHM 0.5% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 130 Ohms.
Weitere Produktangebote ERJ-U1TD1300U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U1TD1300U Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C334.pdf Description: RES 130 OHM 0.5% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 130 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ-U1TD1300U ERJ-U1TD1300U Hersteller : Panasonic AOA0000C334-1314047.pdf Thick Film Resistors - SMD 2512 0.5% 130ohm Anti-Sulfur AEC-Q200