Produkte > PANASONIC > ERJ-U2RD3901X
ERJ-U2RD3901X
ERJ-U2RD3901X Panasonic
rdp0000c343.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0402 3.9K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 9860 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5051
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U2RD3901X Panasonic
Description: RES 3.9K OHM 0.5% 1/10W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 3.9 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U2RD3901X ERJ-U2RD3901X Hersteller : Panasonic rdp0000c343.pdf Res Thick Film 0402 3.9K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 9950 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4695
ERJ-U2RD3901X ERJ-U2RD3901X Hersteller : Panasonic Electronic Components RDP0000C343.pdf Description: RES 3.9K OHM 0.5% 1/10W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 3.9 kOhms
Mindestbestellmenge: 67
Mindestbestellmenge: 10
ERJ-U2RD3901X ERJ-U2RD3901X Hersteller : PANASONIC 3009924.pdf Description: PANASONIC - ERJ-U2RD3901X - RES, 3K9, 0.5%, 0.1W, 0402, THICK FILM
tariffCode: 85332100
productTraceability: No
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.5%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 3.9 kOhms