Produkte > PANASONIC > ERJ-U6RD3090V
ERJ-U6RD3090V
ERJ-U6RD3090V Panasonic
rdp0000c343.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0805 309 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4525
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-U6RD3090V Panasonic
Description: RES 309 OHM 0.5% 1/8W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 309 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-U6RD3090V ERJ-U6RD3090V Hersteller : Panasonic rdp0000c343.pdf Res Thick Film 0805 309 Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2223
ERJ-U6RD3090V ERJ-U6RD3090V Hersteller : Panasonic Electronic Components RDP0000C343.pdf Description: RES 309 OHM 0.5% 1/8W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.5%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 309 Ohms