ERJ-UP3F1910V
ERJ-UP3F1910V Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 191 OHM 1% 1/4W 0603
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 191 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-UP3F1910V Panasonic Electronic Components
Description: RES 191 OHM 1% 1/4W 0603, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 191 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-UP3F1910V ERJ-UP3F1910V Hersteller : Panasonic Panasonic_Resistors_Thick_Film_Anti_Sulf_Anti_Surg-1825099.pdf Thick Film Resistors - SMD 0603 0.25W 1% 191ohm AEC-Q200
auf Bestellung 9936 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
ERJ-UP3F1910V ERJ-UP3F1910V Hersteller : Panasonic Electronic Components 4484 Description: RES 191 OHM 1% 1/4W 0603
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 191 Ohms