Produkte > PANASONIC > ERJ-UP6D1102V
ERJ-UP6D1102V
ERJ-UP6D1102V Panasonic
Panasonic_03-31-2024_Resistor_Anti-Sulfur(ERJ-UP6D-Series).pdf
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 0805 Anti-sulfur 0.5W, 0.5%, 11KOhm AEC-Q200
auf Bestellung 7918 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-UP6D1102V Panasonic
Description: RES 11K OHM 0.5% 1/2W 0805, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 11 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-UP6D1102V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C301.pdf Description: RES 11K OHM 0.5% 1/2W 0805
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 11 kOhms
auf Bestellung 4750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±0.5%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 11 kOhms