ERJ-UP6D2402V Panasonic
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-UP6D2402V Panasonic
Description: RES 24K OHM 0.5% 1/2W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±0.5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 24 kOhms.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ERJ-UP6D2402V | Hersteller : Panasonic Electronic Components |
Description: RES 24K OHM 0.5% 1/2W 0805Packaging: Cut Tape (CT) Power (Watts): 0.5W, 1/2W Tolerance: ±0.5% Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Package / Case: 0805 (2012 Metric) Temperature Coefficient: ±100ppm/°C Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Composition: Thick Film Operating Temperature: -55°C ~ 155°C Ratings: AEC-Q200 Number of Terminations: 2 Supplier Device Package: 0805 Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm) Resistance: 24 kOhms |
auf Bestellung 4899 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |
| ERJUP6D2402V | Hersteller : PANASONIC |
Category: SMD resistors Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 24kΩ; 500mW; ±0.5%; ERJUP6D Type of resistor: thick film Resistance: 24kΩ Power: 0.5W Tolerance: ±0.5% Case - mm: 2012 Manufacturer series: ERJUP6D Mounting: SMD Case - inch: 0805 |