Produkte > PANASONIC > ERJ-UP6F91R0V
ERJ-UP6F91R0V
ERJ-UP6F91R0V Panasonic
AOA0000C337.pdf
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 0805 0.5W 1% 91ohm Anti-sulfur AEC-Q200
auf Bestellung 8583 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-UP6F91R0V Panasonic
Description: RES 91 OHM 1% 1/2W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 91 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-UP6F91R0V ERJ-UP6F91R0V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C337.pdf Description: RES 91 OHM 1% 1/2W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 91 Ohms
auf Bestellung 2700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 91 Ohms