ERJ-UP8F60R4V Panasonic
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-UP8F60R4V Panasonic
Description: RES 60.4 OHM 1% 2/3W 1206, Power (Watts): 0.667W, 2/3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 60.4 Ohms.
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ERJ-UP8F60R4V | Hersteller : Panasonic Electronic Components |
Description: RES 60.4 OHM 1% 2/3W 1206Power (Watts): 0.667W, 2/3W Tolerance: ±1% Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 1206 (3216 Metric) Temperature Coefficient: ±100ppm/°C Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Composition: Thick Film Operating Temperature: -55°C ~ 155°C Ratings: AEC-Q200 Number of Terminations: 2 Supplier Device Package: 1206 Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm) Resistance: 60.4 Ohms |
auf Bestellung 4295 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Produkt ist nicht verfügbar |
ERJUP8F60R4V | Hersteller : PANASONIC |
Category: SMD resistorsDescription: Resistor: thick film; SMD; 1206; 60.4Ω; 660mW; ±1%; ERJUP8F; 500V Type of resistor: thick film Resistance: 60.4Ω Power: 0.66W Tolerance: ±1% Operating temperature: -55...155°C Mounting: SMD Operating voltage: 500V Max. overload voltage: 1kV Case - inch: 1206 Case - mm: 3216 Conform to the norm: AEC-Q200 Manufacturer series: ERJUP8F |