ERJ-UP8J330V
ERJ-UP8J330V Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES 33 OHM 5% 2/3W 1206
Power (Watts): 0.667W, 2/3W
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 33 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-UP8J330V Panasonic Electronic Components
Description: RES 33 OHM 5% 2/3W 1206, Power (Watts): 0.667W, 2/3W, Tolerance: ±5%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 33 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-UP8J330V ERJ-UP8J330V Hersteller : Panasonic Electronic Components 4484 Description: RES 33 OHM 5% 2/3W 1206
Power (Watts): 0.667W, 2/3W
Tolerance: ±5%
Composition: Thick Film
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 33 Ohms
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
ERJ-UP8J330V ERJ-UP8J330V Hersteller : Panasonic 4484 Thick Film Resistors - SMD 1206 0.66W 5% 33ohm Anti-Sulfur AEC-Q200