Produkte > PANASONIC > ERJ-1GJF1000C
ERJ-1GJF1000C
ERJ-1GJF1000C Panasonic
aoa0000c304.pdf
Hersteller: Panasonic
Res Thick Film 0201 100 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 12949 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3876
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-1GJF1000C Panasonic
Description: RES SMD 100 OHM 1% 1/20W 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 100 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-1GJF1000C ERJ-1GJF1000C Hersteller : Panasonic aoa0000c304.pdf Res Thick Film 0201 100 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 12949 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1090
ERJ-1GJF1000C ERJ-1GJF1000C Hersteller : Panasonic AOA0000C304.pdf Thick Film Resistors - SMD 0201 0.05W 1% 100Ohm AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 11
ERJ-1GJF1000C ERJ-1GJF1000C Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C304.pdf Description: RES SMD 100 OHM 1% 1/20W 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 100 Ohms
Mindestbestellmenge: 67
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 100 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJ1GJF1000C ERJ1GJF1000C Hersteller : PANASONIC Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0201; 100Ω; 50mW; ±1%; ERJ1GJF; 25V
Operating voltage: 25V
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Manufacturer series: ERJ1GJF
Type of resistor: thick film
Power: 50mW
Max. overload voltage: 50V
Resistance: 100Ω