Technische Details ERJ-H3EF2053V Panasonic Electronic Components
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 205kΩ; 125mW; ±1%; ERJH3EF, Power: 0.125W, Mounting: SMD, Manufacturer series: ERJH3EF, Type of resistor: thick film, Operating temperature: -55...175°C, Tolerance: ±1%, Resistance: 205kΩ, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Conform to the norm: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote ERJ-H3EF2053V
Preis |
|---|---|---|---|---|---|
ERJ-H3EF2053V | Hersteller : Panasonic |
Thick Film Resistors - SMD 0603 205KOhm 1% AEC-Q200 |
Produkt ist nicht verfügbar |