Produkte > PANASONIC > ERJ-P08F4702V
ERJ-P08F4702V
ERJ-P08F4702V Panasonic
AOA0000C331.pdf
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 1206 47Kohms 0.66W 1% AEC-Q200
auf Bestellung 8200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-P08F4702V Panasonic
Description: RES SMD 47 KOHM 1% 2/3W 1206, Power (Watts): 0.667W, 2/3W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 47 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-P08F4702V ERJ-P08F4702V Hersteller : Panasonic Electronic Components AOA0000C331.pdf Description: RES SMD 47 KOHM 1% 2/3W 1206
Power (Watts): 0.667W, 2/3W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 47 kOhms
auf Bestellung 3791 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Power (Watts): 0.667W, 2/3W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 47 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJP08F4702V ERJP08F4702V Hersteller : PANASONIC Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 47kΩ; 660mW; ±1%; ERJP08F
Resistance: 47kΩ
Tolerance: ±1%
Power: 0.66W
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...155°C