Produkte > PANASONIC > ERJ-UP8F60R4V
ERJ-UP8F60R4V
ERJ-UP8F60R4V Panasonic
4484
Hersteller: Panasonic
Thick Film Resistors - SMD 1206 1% 60.4ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
auf Bestellung 3488 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERJ-UP8F60R4V Panasonic
Description: RES 60.4 OHM 1% 2/3W 1206, Power (Watts): 0.667W, 2/3W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 60.4 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERJ-UP8F60R4V ERJ-UP8F60R4V Hersteller : Panasonic Electronic Components 4484 Description: RES 60.4 OHM 1% 2/3W 1206
Power (Watts): 0.667W, 2/3W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 60.4 Ohms
auf Bestellung 4295 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
Power (Watts): 0.667W, 2/3W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Resistance: 60.4 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
ERJUP8F60R4V ERJUP8F60R4V Hersteller : PANASONIC ERJ-UP.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 60.4Ω; 660mW; ±1%; ERJUP8F; 500V
Type of resistor: thick film
Resistance: 60.4Ω
Power: 0.66W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
Operating voltage: 500V
Max. overload voltage: 1kV