Produkte > PANASONIC INDUSTRY > ERT-JZEG103JA
ERT-JZEG103JA
ERT-JZEG103JA Panasonic Industry
ERTJZEG103JA
Hersteller: Panasonic Industry
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3380K
B25/85: 3435K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 33 mW
auf Bestellung 120000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERT-JZEG103JA Panasonic Industry
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3380K 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3380K, B25/85: 3435K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 33 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERT-JZEG103JA ERT-JZEG103JA Hersteller : Panasonic aua0000c8.pdf Thermistor NTC 10K Ohm 5% 2-Pin 0201 Surface Mount Solder Pad 3435K T/R
auf Bestellung 14730 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2907
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 33 mW
Mindestbestellmenge: 125
ERT-JZEG103JA ERT-JZEG103JA Hersteller : Panasonic ERTJZEG103JA NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 10KOhms 5% THERMISTOR NTC
Mindestbestellmenge: 19
ERTJZEG103JA 0201TEM