Produkte > PANASONIC > ERZ-E14A561S1
ERZ-E14A561S1
ERZ-E14A561S1 Panasonic
AWA0000C19-1539347.pdf
Hersteller: Panasonic
Varistors 560VDC 1W 7500A L/S=10mm Long LD
auf Bestellung 1860 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-E14A561S1 Panasonic
Description: VARISTOR DISC 14MM 560V, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 7.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 382J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 616 V, Varistor Voltage (Min): 504 V, Varistor Voltage (Typ): 560 V, Maximum AC Volts: 350 V, Maximum DC Volts: 450 V, Capacitance @ Frequency: 700 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-E14A561S1 ERZ-E14A561S1 Hersteller : Panasonic Electronic Components AWA0000C19.pdf Description: VARISTOR DISC 14MM 560V
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 7.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 382J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 616 V
Varistor Voltage (Min): 504 V
Varistor Voltage (Typ): 560 V
Maximum AC Volts: 350 V
Maximum DC Volts: 450 V
Capacitance @ Frequency: 700 pF @ 1 kHz