ERZ-V10D751
ERZ-V10D751 Panasonic Industry
ERZV10D751
Hersteller: Panasonic Industry
Description: VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 100J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 615 V
Capacitance @ Frequency: 160 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 9968 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 28
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-V10D751 Panasonic Industry
Description: VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 100J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 825 V, Varistor Voltage (Min): 675 V, Varistor Voltage (Typ): 750 V, Maximum AC Volts: 460 V, Maximum DC Volts: 615 V, Capacitance @ Frequency: 160 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1143 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
ERZ-V10D751 Hersteller : Panasonic Electronic Components ERZ_Panasonic.pdf Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 675, Uac, В = 460, Udc, В = 615, Iімп макс, А = 3 500, J, Дж = 100, Розм., мм = 10, С, пФ = 160, Тексп, °С = -40...+85, Rm = 7,5 мм,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 10 mm Од. вим: шт