Produkte > PANASONIC > ERZ-V10V431CS
ERZ-V10V431CS
ERZ-V10V431CS Panasonic
awa0000c1.pdf
Hersteller: Panasonic
Var 275VAC/350VDC 3500A 430V Radial Bulk
auf Bestellung 185000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 274
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-V10V431CS Panasonic
Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 80J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-V10V431CS ERZ-V10V431CS Hersteller : Panasonic awa0000c1.pdf Var 275VAC/350VDC 3500A 430V Radial Bulk
auf Bestellung 185000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 231
ERZ-V10V431CS ERZ-V10V431CS Hersteller : Panasonic Electronic Components 1687 Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 80J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 kHz