Produkte > PANASONIC > ERZV14D391
ERZV14D391
ERZV14D391 PANASONIC
AWA0000C1.pdf
Hersteller: PANASONIC
Category: THT varistors
Description: Varistor: ceramics; THT; 250VAC; 320VDC; 650V; 6kA; Ø15.5mm
Type of varistor: ceramics
Mounting: THT
Max. operating voltage: 250V AC; 320V DC
Varistor voltage: 650V
Varistor max current 8/20µs: 6kA
Terminal pitch: 7.5mm
Body dimensions: Ø15.5mm
Diameter: 15.5mm
Height: 15.5mm
auf Bestellung 609 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 143
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZV14D391 PANASONIC
Description: VARISTOR 390V 6KA DISC 15.5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 15.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 140J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 320 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
ERZ-V14D391 Hersteller : Panasonic Electronic Components ERZ_Panasonic.pdf Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 390, Uac, В = 250, Udc, В = 320, Iімп макс, А = 6 000, Енергія, Дж = 140, Розм., мм = 14, Ррозс, Вт = 0,6, С, пФ = 500, Тексп, °С = -40...+85,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 14 mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 100 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
ERZ-V14D391 ERZ-V14D391 Hersteller : Panasonic Industry ERZV14D391 Description: VARISTOR 390V 6KA DISC 15.5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 15.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 140J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 320 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 kHz