ERZ-V14V330CS
ERZ-V14V330CS Panasonic Electronic Components
AWA0000C1.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 33V 2KA DISC 14MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 9.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36 V
Varistor Voltage (Min): 30 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 12200 pF @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-V14V330CS Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 33V 2KA DISC 14MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 9.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36 V, Varistor Voltage (Min): 30 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 12200 pF @ 1 kHz.