Produkte > PANASONIC > ERZ-VA5D220
ERZ-VA5D220
ERZ-VA5D220 Panasonic
AWA0000C1-1141750.pdf
Hersteller: Panasonic
Varistors ZNR Transient/Surge Absorbers Type D
auf Bestellung 439 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VA5D220 Panasonic
Description: VARISTOR 22V 250A DISC 5MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 0.7J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24 V, Varistor Voltage (Min): 20 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-VA5D220 ERZ-VA5D220 Hersteller : Panasonic Electronic Components 1687 Description: VARISTOR 22V 250A DISC 5MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 0.7J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24 V
Varistor Voltage (Min): 20 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 515 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Energy: 0.7J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24 V
Varistor Voltage (Min): 20 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V