Produkte > PANASONIC > ERZ-VGAD270
ERZ-VGAD270
ERZ-VGAD270 Panasonic
awa0000c1.pdf
Hersteller: Panasonic
Var 17VAC/22VDC 1000A 27V Thru-Hole Radial T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-VGAD270 Panasonic
Description: VARISTOR 27V 1KA DISC 10MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 3.9J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 30 V, Varistor Voltage (Min): 24 V, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum AC Volts: 17 V, Maximum DC Volts: 22 V, Capacitance @ Frequency: 8000 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote ERZ-VGAD270
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-VGAD270 Hersteller : Panasonic Electronic Components 1687 Description: VARISTOR 27V 1KA DISC 10MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 3.9J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 24 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum AC Volts: 17 V
Maximum DC Volts: 22 V
Capacitance @ Frequency: 8000 pF @ 1 kHz