Produkte > PANASONIC > ERZ-V09D431CS
ERZ-V09D431CS
ERZ-V09D431CS Panasonic
awa0000c1.pdf
Hersteller: Panasonic
Var 275VAC/350VDC 3500A 430V Radial Bulk
auf Bestellung 945 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 458
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZ-V09D431CS Panasonic
Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 80J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 473 V, Varistor Voltage (Min): 387 V, Varistor Voltage (Typ): 430 V, Maximum AC Volts: 275 V, Maximum DC Volts: 350 V, Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZV09D431CS ERZV09D431CS Hersteller : PANASONIC AWA0000C1.pdf Category: THT varistors
Description: Varistor: ceramics; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; 3.5kA; Ø11.5mm
Max. operating voltage: 275V AC; 350V DC
Body dimensions: Ø11.5mm
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Height: 11.5mm
Diameter: 11.5mm
Type of varistor: ceramics
Varistor max current 8/20µs: 3.5kA
Varistor voltage: 430V
auf Bestellung 115 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 115
ERZ-V09D431CS ERZ-V09D431CS Hersteller : Panasonic Electronic Components AWA0000C1.pdf Description: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 80J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 473 V
Varistor Voltage (Min): 387 V
Varistor Voltage (Typ): 430 V
Maximum AC Volts: 275 V
Maximum DC Volts: 350 V
Capacitance @ Frequency: 270 pF @ 1 kHz