Produkte > PANASONIC > ERZV20D471
ERZV20D471
ERZV20D471 PANASONIC
AWA0000C1.pdf
Hersteller: PANASONIC
Category: THT varistors
Description: Varistor: ceramics; THT; 300VAC; 385VDC; 775V; 10kA; Ø21.5mm
Mounting: THT
Body dimensions: Ø21.5mm
Diameter: 21.5mm
Terminal pitch: 10mm
Height: 21.5mm
Max. operating voltage: 300V AC; 385V DC
Varistor voltage: 775V
Varistor max current 8/20µs: 10kA
Type of varistor: ceramics
auf Bestellung 757 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ERZV20D471 PANASONIC
Description: VARISTOR 470V 10KA DISC 21.5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 21.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 10 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 350J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ERZ-V20D471 ERZ-V20D471 Hersteller : Panasonic awa0000c1.pdf Var 300VAC/385VDC 10000A 470V Radial Bulk
auf Bestellung 955 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 70
auf Bestellung 955 Stücke:
Mindestbestellmenge: 70
auf Bestellung 2375 Stücke:
Mindestbestellmenge: 55
ERZ-V20D471 ERZ-V20D471 Hersteller : Panasonic Industry ERZV20D471 Description: VARISTOR 470V 10KA DISC 21.5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 21.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 10 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 350J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 900 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 17043 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
Mindestbestellmenge: 2