Produkte > KNOWLES NOVACAP > ES2211N680K502NTM
ES2211N680K502NTM
ES2211N680K502NTM Knowles Novacap
Certified_Safety_Caps_Nov2018.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 68PF 250VAC C0G/NP0 2211
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2211 (5728 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.220" L x 0.110" W (5.58mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ES2211N680K502NTM Knowles Novacap
Description: CAP CER 68PF 250VAC C0G/NP0 2211, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2211 (5728 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.220" L x 0.110" W (5.58mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ES2211N680K502NTM ES2211N680K502NTM Hersteller : Knowles Novacap Certified_Safety_Caps_Nov2018.pdf Description: CAP CER 68PF 250VAC C0G/NP0 2211
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
auf Bestellung 1902 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
ES2211N680K502NTM ES2211N680K502NTM Hersteller : Knowles Novacap novacap_inc__aps-1316346.pdf Safety Capacitors 68pF 5000V 10%