Produkte > KNOWLES NOVACAP > ES2215N102K502NTM
ES2215N102K502NTM
ES2215N102K502NTM Knowles Novacap
Certified_Safety_Caps_Nov2018.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 250V C0G 2215
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2215 (5738 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.220" L x 0.150" W (5.58mm x 3.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.150" (3.81mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 5500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ES2215N102K502NTM Knowles Novacap
Description: CAP CER 1000PF 250V C0G 2215, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2215 (5738 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.220" L x 0.150" W (5.58mm x 3.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.150" (3.81mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ES2215N102K502NTM ES2215N102K502NTM Hersteller : Knowles Novacap Certified_Safety_Caps_Nov2018.pdf Description: CAP CER 1000PF 250V C0G 2215
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 5748 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ES2215N102K502NTM ES2215N102K502NTM Hersteller : Knowles Novacap novacap inc._aps.pdf Safety Capacitors 1000pF 5000V 10%