ESD10VP4A
ESD10VP4A Yangjie Technology
Hersteller: Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes DFN2020-3L 10V Un
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-PowerWDFN
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 2150pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 205A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V (Max)
Supplier Device Package: DFN2020-3L
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 10.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21V
Power - Peak Pulse: 4500W (4.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 300000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD10VP4A Yangjie Technology
Description: TVS - Diodes DFN2020-3L 10V Un, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-PowerWDFN, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 2150pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 205A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V (Max), Supplier Device Package: DFN2020-3L, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 10.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21V, Power - Peak Pulse: 4500W (4.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.