Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > ESD24VD3BHE3-TP
ESD24VD3BHE3-TP
ESD24VD3BHE3-TP Micro Commercial Co
ESD24VD3BHE3(SOD-323).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: ESD,24V,SOD-323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 44V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD24VD3BHE3-TP Micro Commercial Co
Description: ESD,24V,SOD-323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 44V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 39
ESD24VD3BHE3-TP ESD24VD3BHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components esd24vd3bhe3sod-323.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 24V Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-323 T/R
auf Bestellung 12 Stücke: