Produkte > MICRO COMMERCIAL CO > ESD24VT2BHE3-TP
ESD24VT2BHE3-TP
ESD24VT2BHE3-TP Micro Commercial Co
ESD24VT2BHE3(SOT-23).pdf
Hersteller: Micro Commercial Co
Description: ESD,24V,SOT-23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 26.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 44V
Power - Peak Pulse: 308W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD24VT2BHE3-TP Micro Commercial Co
Description: ESD,24V,SOT-23, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 7A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-23, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 26.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 44V, Power - Peak Pulse: 308W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESD24VT2BHE3-TP ESD24VT2BHE3-TP Hersteller : Micro Commercial Components esd24vt2bhe3sot-23.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 24V 3-Pin SOT-23 T/R Automotive AEC-Q101
auf Bestellung 2994 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 875
Mindestbestellmenge: 387
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 308W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mindestbestellmenge: 35