Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > ESD2CANFD24DBZR
ESD2CANFD24DBZR
ESD2CANFD24DBZR Texas Instruments
esd2canfd24.pdf
Hersteller: Texas Instruments
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Dual 2.5pF +/-24-V +/-25-kV ESD protec
auf Bestellung 5919 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD2CANFD24DBZR Texas Instruments
Description: DUAL, 2.5PF, 24-V 25-KV ESD PROT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: CAN, Capacitance @ Frequency: 2.5pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 35.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 37V (Typ), Power - Peak Pulse: 133W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESD2CANFD24DBZR ESD2CANFD24DBZR Hersteller : Texas Instruments esd2canfd24.pdf Description: DUAL, 2.5PF, 24-V 25-KV ESD PROT
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: CAN
Capacitance @ Frequency: 2.5pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 35.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 37V (Typ)
Power - Peak Pulse: 133W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 2635 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
ESD2CANFD24DBZR ESD2CANFD24DBZR Hersteller : Texas Instruments esd2canfd24.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 24V 3-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: CAN
Bidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 133W