Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > ESD3V3S1B-02LSE6327XTSA1
ESD3V3S1B-02LSE6327XTSA1
ESD3V3S1B-02LSE6327XTSA1 Infineon Technologies
INFNS19168-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Infineon Technologies
Description: TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE
auf Bestellung 28000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5624
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD3V3S1B-02LSE6327XTSA1 Infineon Technologies
Description: TVS DIODE 3.3VWM 6.8VC PGTSSLP21, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 14pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: PG-TSSLP-2-1, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 6.8V (Typ), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESD3V3S1B02LSE6327XTSA1 ESD3V3S1B02LSE6327XTSA1 Hersteller : Infineon Technologies esd3v3s1b_esd_transient_protection_diode_infineon.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 3.3V 2-Pin TSSLP T/R
auf Bestellung 60823 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5339
Packaging: Bulk
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 14pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: PG-TSSLP-2-1
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 6.8V (Typ)
Power Line Protection: No
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)