Produkte > INFINEON TECHNOLOGIES > ESD3V3XU1USE6327XTSA1
ESD3V3XU1USE6327XTSA1
ESD3V3XU1USE6327XTSA1 Infineon Technologies
esd3v3xu1useries_esd_transient_protection_diode_infineon.pdf
Hersteller: Infineon Technologies
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 3.3V 11Vc 2-Pin TSSLP T/R
auf Bestellung 11285 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 571
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD3V3XU1USE6327XTSA1 Infineon Technologies
Description: TVS DIODE 3.3VWM 11VC TSSLP-2-1, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Applications: Ethernet, HDMI, Capacitance @ Frequency: 0.4pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: PG-TSSLP-2-1, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 6.5V (Typ), Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11V (Typ), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESD3V3XU1USE6327XTSA1 ESD3V3XU1USE6327XTSA1 Hersteller : Infineon Technologies esd3v3xu1useries_esd_transient_protection_diode_infineon.pdf ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 3.3V 11Vc 2-Pin TSSLP T/R
auf Bestellung 11285 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 555
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Applications: Ethernet, HDMI
Capacitance @ Frequency: 0.4pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: PG-TSSLP-2-1
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6.5V (Typ)
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 11V (Typ)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Ethernet, HDMI
Unidirectional Channels: 1