Produkte > KYOCERA AVX > ESD55C223K4T2A-22
ESD55C223K4T2A-22
ESD55C223K4T2A-22 KYOCERA AVX
ESDSafe.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, ESD Protection
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESD55C223K4T2A-22 KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, ESD Protection, Ratings: AEC-Q200, Part Status: Active, Capacitance: 0.022 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESD55C223K4T2A-22 ESD55C223K4T2A-22 Hersteller : KYOCERA AVX ESDSafe.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KAE21KR71H223KU NEW GLOBAL PN 22 50V .02 A 581-KAE21R71H223KU22
auf Bestellung 4265 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
ESD55C223K4T2A-22 ESD55C223K4T2A-22 Hersteller : KYOCERA AVX ESDSafe.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.022 µF
Mindestbestellmenge: 48
ESD55C223K4T2A-22 ESD55C223K4T2A-22 Hersteller : KYOCERA AVX Components 1672234.pdf Cap Ceramic 0.022uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C Automotive AEC-Q200 T/R