Produkte > PANASONIC > ESE13V01D
ESE13V01D
  • ESE13V01D
  • ESE13V01D
ESE13V01D PANASONIC
ESE13series.pdf
Hersteller: PANASONIC
Category: Detect Switches
Description: Switch: detecting; Pos: 2; SPST; 0.01A/5VDC; Leads: straight; ESE13
Type of switch: detecting
Number of positions: 2
Stable positions number: 1
Contacts configuration: SPST
DC contacts rating @R: 0.01A / 5V DC
Leads: straight
Manufacturer series: ESE13
Mechanical durability: 50000 cycles
Max. contact resistance:: 500mΩ
Switching method: OFF-(ON)
Mounting: SMT
Operating Force: 0.3N
Operating temperature: -10...60°C
auf Bestellung 2993 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 120
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESE13V01D PANASONIC
Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.01A 5V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Current Rating (Amps): 10mA (DC), Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Termination Style: SMD (SMT) Tab, Actuator Type: Angled Toggle (Detector), Operating Force: 30gf, Pretravel: 15°, Overtravel: 60°, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 5 V, Operating Position: 15°, Mechanical Life: 50,000 Cycles, Electrical Life: 50,000 Cycles.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESE-13V01D ESE-13V01D Hersteller : Panasonic swdeengese13.pdf Switch Detector N.O. SPST Lever Gull Wing 0.01A 5VDC SMD T/R
auf Bestellung 317 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 317
ESE-13V01D ESE-13V01D Hersteller : Panasonic Industry 825 Description: SWITCH DETECTOR SPST-NO 0.01A 5V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Actuator Type: Angled Toggle (Detector)
Operating Force: 30gf
Pretravel: 15°
Overtravel: 60°
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 5 V
Operating Position: 15°
Mechanical Life: 50,000 Cycles
Electrical Life: 50,000 Cycles
auf Bestellung 45000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3000
ESE-13V01D ESE-13V01D Hersteller : Panasonic 825 Detector Switches 1VLSuper Thin 1.2mm DETECTOR SWITCH
Mindestbestellmenge: 4
Mindestbestellmenge: 160
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Force: 30gf
Pretravel: 15°
Overtravel: 60°
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 5 V
Operating Position: 15°
Mechanical Life: 50,000 Cycles
Electrical Life: 50,000 Cycles
Mindestbestellmenge: 19
Produkt ist nicht verfügbar
ESE-13V01D Hersteller : Panasonic Electronic Components ESE-13H01D.pdf Кнопка кутова, Iк = 10 мА, Uк, В = 5, Алгоритм роб. = OFF-MOM, Конф. конт. = SPST-NO, Тексп, °C = -10...+60, Тип монт. = smd, F = 30 gf,... Група товару: Кнопки, перемикачі Корпус: SMD Од. вим: шт