Produkte > UNITED CHEMI-CON > ESMG350ELL221MHB5D
ESMG350ELL221MHB5D
ESMG350ELL221MHB5D United Chemi-Con
SMGLL_e-2509038.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220UF 35V
auf Bestellung 1140 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMG350ELL221MHB5D United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 385 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 577.5 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESMG350ELL221MHB5D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMG350ELL221MHB5D ESMG350ELL221MHB5D Hersteller : Chemi-Con SMGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 385 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 577.5 mA @ 100 kHz