Produkte > CHEMI-CON > ESMG350ELL222ML25S
ESMG350ELL222ML25S
ESMG350ELL222ML25S Chemi-Con
SMGLL-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.785 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.9278 A @ 100 kHz
auf Bestellung 341 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMG350ELL222ML25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.785 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.9278 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMG350ELL222ML25S ESMG350ELL222ML25S Hersteller : Chemi-Con SMGLL_e-2509038.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 35volts 20%
auf Bestellung 498 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ESMG350ELL222ML25S ESMG350ELL222ML25S Hersteller : United Chemi-Con SMGLL_e-2509038.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 35volts 20%
auf Bestellung 1 Stücke:
ESMG350ELL222ML25S ESMG350ELL222ML25S Hersteller : CHEMI-CON 2343591.pdf Description: CHEMI-CON - ESMG350ELL222ML25S - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 2200UF, 35V, 20%, RADIAL