Produkte > CHEMI-CON > ESMG500ELL222MLP1S
ESMG500ELL222MLP1S
ESMG500ELL222MLP1S Chemi-Con
SMGLL_e-2509038.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 50volts 20%
auf Bestellung 671 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMG500ELL222MLP1S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.075 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.241 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMG500ELL222MLP1S ESMG500ELL222MLP1S Hersteller : United Chemi-Con SMGLL_e-2509038.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 2200uF 50volts 20%
auf Bestellung 198 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ESMG500ELL222MLP1S ESMG500ELL222MLP1S Hersteller : Chemi-Con SMGLL-e.PDF Description: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.075 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.241 A @ 100 kHz
auf Bestellung 265 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
ESMG500ELL222MLP1S ESMG500ELL222MLP1S Hersteller : CHEMI-CON 2343591.pdf Description: CHEMI-CON - ESMG500ELL222MLP1S - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 2200UF, 50V, 20%, RADIAL