Produkte > UNITED CHEMI-CON > ESMH101VND103MA63T
ESMH101VND103MA63T
ESMH101VND103MA63T United Chemi-Con
48990562506224c250b19-606065.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 10KUF 100V
auf Bestellung 368 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH101VND103MA63T United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 10000 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Weitere Produktangebote ESMH101VND103MA63T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH101VND103MA63T Hersteller : Chemi-Con SMH_Series%20_Mar07.pdf Description: CAP ALUM 10000UF 20% 100V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 10000 µF
Voltage - Rated: 100 V