Produkte > UNITED CHEMI-CON > ESMH451VND102MB63T
ESMH451VND102MB63T
ESMH451VND102MB63T United Chemi-Con
48990562506224c250b19-606065.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 450 Volt
auf Bestellung 113 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH451VND102MB63T United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Weitere Produktangebote ESMH451VND102MB63T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH451VND102MB63T ESMH451VND102MB63T Hersteller : Chemi-Con SMH_Series%20_Mar07.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 450 V