Produkte > CHEMI-CON > ESMH630VNN123MA45T
ESMH630VNN123MA45T
ESMH630VNN123MA45T CHEMI-CON
NIPCS02580-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Hersteller: CHEMI-CON
Description: CHEMI-CON - ESMH630VNN123MA45T - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 12000UF 63V 20%, SNAP-IN
tariffCode: 85322200
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH630VNN123MA45T CHEMI-CON
Description: CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 21mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Capacitance: 12000 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 6.19 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 7.428 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESMH630VNN123MA45T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH630VNN123MA45T ESMH630VNN123MA45T Hersteller : United Chemi-con smh_web.pdf Cap Aluminum Lytic 12000uF 63V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 0.021 Ohm 6190mA 2000h 85°C
Produkt ist nicht verfügbar
ESMH630VNN123MA45T ESMH630VNN123MA45T Hersteller : Chemi-Con SMH_Series%20_Mar07.pdf Description: CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Capacitance: 12000 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 6.19 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 7.428 A @ 100 kHz