Produkte > UNITED CHEMI-CON > ESMH630VNN153MA63T
ESMH630VNN153MA63T
ESMH630VNN153MA63T United Chemi-con
smh_web.pdf
Hersteller: United Chemi-con
Cap Aluminum Lytic 15000uF 63V 20% (35 X 63mm) Snap-In 10mm 0.015 Ohm 6900mA 2000h 85°C
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH630VNN153MA63T United Chemi-con
Description: CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm), Capacitance: 15000 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 6.9 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 8.28 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESMH630VNN153MA63T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH630VNN153MA63T ESMH630VNN153MA63T Hersteller : Chemi-Con SMH_Series _Mar07.pdf Description: CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.559" (65.00mm)
Capacitance: 15000 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 6.9 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 8.28 A @ 100 kHz