Produkte > UNITED CHEMI-CON > ESMH800VRT223MB80T
ESMH800VRT223MB80T
ESMH800VRT223MB80T United Chemi-Con
48990562506224c250b19-606065.pdf
Hersteller: United Chemi-Con
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 22000uF 80 Volt
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMH800VRT223MB80T United Chemi-Con
Description: CAP ALUM 22000UF 20% 80V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - 5 Lead, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.866" (22.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 11mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 3.228" (82.00mm), Capacitance: 22000 µF, Voltage - Rated: 80 V, Ripple Current @ Low Frequency: 11.62 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 13.944 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESMH800VRT223MB80T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMH800VRT223MB80T Hersteller : Chemi-Con SMH_Series%20_Mar07.pdf Description: CAP ALUM 22000UF 20% 80V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - 5 Lead
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 11mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 3.228" (82.00mm)
Capacitance: 22000 µF
Voltage - Rated: 80 V
Ripple Current @ Low Frequency: 11.62 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 13.944 A @ 100 kHz