Produkte > CHEMI-CON > ESMM451VSN820MQ20S
ESMM451VSN820MQ20S
ESMM451VSN820MQ20S Chemi-Con
SMMN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 82uF 450 Volt
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMM451VSN820MQ20S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 4.043Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 740 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.0582 A @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMM451VSN820MQ20S ESMM451VSN820MQ20S Hersteller : Chemi-Con SMMN-e.PDF Description: CAP ALUM 82UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.000" Dia (25.40mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.043Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 740 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.0582 A @ 100 kHz
auf Bestellung 230 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
ESMM451VSN820MQ20S Hersteller : United Chemi-Con(UCC) SMM_UCC.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 82, Uном, В = 450, Точн, % = 20, Ir = 740 мА, Rm, мм = 10, Габ. розм, мм = 25,4 x 22, Тексп, °С = -25...+85, Термін експл., г @ T,°C = 3000 @ 85,... Група товару: Конденсатори Корпус: 25.4x22mm Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 200 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
ESMM451VSN820MQ20S ESMM451VSN820MQ20S Hersteller : United Chemi-Con SMMN_e-2509095.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 82uF 450 Volt