Produkte > CHEMI-CON > ESMQ451VSN101MP25S
ESMQ451VSN101MP25S
ESMQ451VSN101MP25S Chemi-Con
SMQN_e-2509130.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 100uF 450 Volt
auf Bestellung 190 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMQ451VSN101MP25S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 930 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.33 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMQ451VSN101MP25S ESMQ451VSN101MP25S Hersteller : Chemi-Con SMQN-e.PDF Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 930 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.33 A @ 50 kHz
auf Bestellung 1540 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ESMQ451VSN101MP25S ESMQ451VSN101MP25S Hersteller : CHEMI-CON 2349586.pdf Description: CHEMI-CON - ESMQ451VSN101MP25S - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 100UF, 450V, 20%, SNAP-IN
tariffCode: 85322200
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 462 Stücke:
ESMQ451VSN101MP25S ESMQ451VSN101MP25S Hersteller : United Chemi-Con unitedchemicon_ESMQ351VSN561MR40S-United-Chemi-Con-1210774.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 100uF 450 Volt