Produkte > CHEMI-CON > ESMR451VSN221MP40S
ESMR451VSN221MP40S
ESMR451VSN221MP40S Chemi-Con
SMRN-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 220uF 20% Tol.
auf Bestellung 408 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESMR451VSN221MP40S Chemi-Con
Description: CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.67 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.3881 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESMR451VSN221MP40S ESMR451VSN221MP40S Hersteller : Chemi-Con SMRN-e.PDF Description: CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.673" (42.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.67 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.3881 A @ 50 kHz
auf Bestellung 201 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
ESMR451VSN221MP40S ESMR451VSN221MP40S Hersteller : United Chemi-Con SMRN_e-2509102.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450V 220uF 20% Tol.