ESP050W-1400-32
ESP050W-1400-32 Energy Recovery Products
esp040-060datasheetreva07dec2014.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 44.8W Single 6-Pin
auf Bestellung 942 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESP050W-1400-32 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 1.4A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm), Voltage - Output: 21 ~ 32V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB, Ratings: IP64, NEMA 410, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 45 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESP050W-1400-32 ESP050W-1400-32 Hersteller : Energy Recovery Products esp040-060datasheetreva07dec2014.pdf AC/DC LED Power Supply 44.8W Single 6-Pin
auf Bestellung 942 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
ESP050W-1400-32 ESP050W-1400-32 Hersteller : ERP Power, LLC ESP-Series-1-pager.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 1.4A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Voltage - Output: 21 ~ 32V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB
Ratings: IP64, NEMA 410
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 45 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
ESP050W-1400-32 ESP050W-1400-32 Hersteller : ERP ESP-Series-1-pager.pdf LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 87% efficiency, Rectangular Plastic Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 44.8 W max, 1400 mA Iout, 32 V max Vout