Produkte > 4D SYSTEMS > ESP32-90CT
ESP32-90CT
ESP32-90CT 4D Systems
ESP32-90_Series_Datasheet_R_1_1.pdf
Hersteller: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 9"; 800x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 475cd/m2; uC: ESP32
Interface: GPIO x17; I2C x2; SPI x4
Touchpad: capacitive
Microcontroller: ESP32
Manufacturer series: gen4-ESP32
Connection: FPC; USB C socket
Kind of display: graphical; matrix TN
Type of display: TFT
Operating temperature: -20...65°C
Window dimensions (H x W): 198x111.7mm
Body dimensions: 230.7x126.4x14.3mm
Supply voltage: 4...6V
Screen size: 9"
Luminosity: 475cd/m2
Display resolution: 800x480
Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESP32-90CT 4D Systems
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 9"; 800x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 475cd/m2; uC: ESP32, Interface: GPIO x17; I2C x2; SPI x4, Touchpad: capacitive, Microcontroller: ESP32, Manufacturer series: gen4-ESP32, Connection: FPC; USB C socket, Kind of display: graphical; matrix TN, Type of display: TFT, Operating temperature: -20...65°C, Window dimensions (H x W): 198x111.7mm, Body dimensions: 230.7x126.4x14.3mm, Supply voltage: 4...6V, Screen size: 9", Luminosity: 475cd/m2, Display resolution: 800x480, Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESP32-90CT ESP32-90CT Hersteller : 4D Systems pgurl_sk-esp32-90ct.pdf 9in TFT WVGA 800x480Pixels RGB 475cd/m2 LED Backlight -20°C to 65°C
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 2 Stücke:
ESP32-90CT ESP32-90CT Hersteller : 4D Systems Pty Ltd Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 9"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, TN - Twisted Nematic
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI, UART
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Controller Type: ESP32
Diagonal Screen Size: 9" (228.60mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 18 Stücke:
ESP32-90CT ESP32-90CT Hersteller : 4D Systems Display Modules Size 9.0" use an RGB Interface between the ESP32-S3R8 Processor, and the 800x480 resolution TFT LCD Displays, Capacitive